TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

 • Start
 • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoRail

InfoBike

Co dalej z Nevelo?
InfoTram.pl - Opublikowano: 13.03.2017 08:55:21 15 komentarzy
Czy Nevelo będzie musiał wrócić do Nowego Sącza?

Po ubiegłotygodniowej kolizji Nevelo czeka przerwa w kursowaniu. Jak długa? Tego na razie nie wiemy.

W tramwaju rozbita jest szyba boczna kabiny motorniczego oraz uszkodzone oblachowane zewnętrzne w okolicy kabiny motorniczego ? poinformował nas Marek Gancarczyk, rzecznik prasowy MPK Kraków. W tym miejscu warto przypomnieć, że wagon cały czas jest własnością Newagu. Czekamy na wycenę naprawy przygotowywaną przez producenta. Po otrzymaniu kosztorysu podejmiemy decyzję, czy naprawiamy w MPK czy u producenta i wtedy będzie możliwe określenie czasu naprawy ? stwierdził Marek Gancarczyk.

Przypomnijmy, że uszkodzenia Nevelo to skutek kolizji z autobusem. Doszło do niej w ubiegłym tygodniu w centrum Krakowa. Sprawa jest w dochodzeniu Policji (z informacji, które posiadamy wynika, że ze wskazaniem winy obcej) ? powiedział nam Marek Gancarczyk. Jeżeli takie też będą ustalenia Policji to tramwaj będzie można prawdopodobnie naprawiać korzystając z ubezpieczenia sprawcy kolizji.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
MPK Kraków
Nevelo
Newag
 • MPKBiskupice – 13.03.2017

  Naprawić i rozpisać tak przetarg aby wygrał NEWAG ns dostawę tramwaji dla MPK Kraków tak jak zrobiło to MPK Poznań że tandeta z Bydgoszczy nie miała by szans startu . TEGO ŻYCZĘ MPK KRAKÓW JAK I NEWAGOWI

 • korektor – 13.03.2017

  Piszę się tramwajów, a nie tramwaji. Widać, że pochodzisz z Poznania czy pracujesz w Modetransie.

 • Combino – 13.03.2017

  MPKBiskupice: piłeś,nie pisz!

 • a2n – 13.03.2017

  Obojętne kto naprawi tramwaj, byle szybko.Nie trzeba być wielkim dochodzeniowcem, żeby stwierdzić , kto przyczynił się do kolizji.Naprawa będzie przeprowadzona z pokryciem jej kosztów z OC sprawcy.Ciekawe , co dzieje się z Pumą ?

 • zibi – 13.03.2017

  Combino może ćpałeś,MPK Biskupice ma słuszną racje iż należy Bydgoskie wyroby niskiej jakości unikać jak ognia dostarczone po za terminem i na dodatek kiepsko poskręcane (dokręci się później za rok) Życzę NIEWAGOWI sukcesów tramwajowych.

 • asm. – 13.03.2017

  W ogóle, to może nie powinni w Krakowie upychać linii autobusowych po I obwodnicy, tam gdzie jest linia tramwajowa. II obwodnica powinna być dla linii autobusowych, tam jest dużo więcej miejsca dla tak szerokich pojazdów jak autobusy.

 • pyrlander – 13.03.2017

  @a2n - jak to co? Gnije (a co najmniej kurzy się) w zakamarkach hali FPS. Po ciężkich trudach ją zmodernizowali, zamienili poprzedni układ sterowania (którego nie miał kto naprawić), z pompą pokazali w mediach z Prezydentem Poznania, Tęczowym Jacusiem w roli motorniczego, i ... schowali wagon tak, by nikt nie tylko go nie widział, ale by nawet o nim nie wspominał. Ten prototyp to już tylko marketingowy trup.

 • YburG – 13.03.2017

  @MPKBiskupice"Naprawić i rozpisać tak przetarg aby wygrał NEWAG ns dostawę tramwaji dla MPK Kraków"Tak, tak herr Kamerad, heute Krakau und morgen die ganze Welt - światowy producent tramwajów ... uups tramwaji :) ... po prostu newag ... Buhahahahahahah

 • Combino – 13.03.2017

  @zibi: bardzo ciekawe co napisałeś,bo powiem szczerze że już co najmniej od wczoraj podejrzewałem że MPKBiskupice to twoje drugie wcielenie; nawet styl pasuje. Sam siebie już wspierasz?Myślisz,że ludzie pomyślą że jest cię więcej? ;)A propos słabych wyrobów: w piątek znów miałem wątpliwą przyjemność jazdy wrocławską Biedą i już teraz nie ma wątpliwości: wrażenia z jazdy to dosłownie zbudowana od nowa 105-ka,nic ponadto! Szczególnie słychać i czuć gdy się zbliża do mostu albo tym mostem jedzie. Mam nadzieję,że we Wrocku przestaną w końcu skąpić i więcej (niż dotąd zamówiono) tych tramwajów drugiej kategorii nie kupią ;)

 • hahah – 13.03.2017

  Boli d*pa combino, oj boli... :)))

 • Combino – 13.03.2017

  Mnie boli? Na razie boli MPK Kraków i jego zaślepionych fanów,co widać po wpisach ;)

 • krakowiaczek – 13.03.2017

  Wszystkie tramwaje jeżdżące w Krakowie mają awaryjność mniejszą niż produkty z firmy PESA ! W związku z tym należy zrobić wszystko aby już więcej bubli z PESA nie trafiło do naszego miasta !

 • PNSB – 13.03.2017

  Pesa, jak wreszcie wygra wyprodukuje dla Krakowa Krakowiaka II, który może będzie mniej awaryjny, niż dotychczas krążące po mieście tramwaje.Gdyby jednak Pesa poległa w boju , to do Krakowa zostaną dostarczone wagony innych producentów.Tylko co z ich awaryjnością ?

 • zibi – 13.03.2017

  @Combino dedukcja słabiutka tak samo jak wiarygodność Pesy.Mam prośbę- ile tramów i pojazdów kolejowych zostało wyprodukowanych przez Pesę poza terminem podpisanych kontraktów na rok 2015 licząc każdy pojazd z osobna ,czy to łącznie 1000 dni a może więcej.

 • krakus – 13.03.2017

  W TR zrobią go bez problemu

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....