TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoRail

InfoBike

Thales wyposaży metro w Australii
THALES InfoTram - Opublikowano: 03.12.2015 11:41:54 2 komentarze
Thales wyposaży metro w Australii (źródło: Thales)

Thales wyposaży metro w Sydney w System Sterowania Ruchem oraz System Łączności w ramach pierwszego etapu największego projektu modernizacji transportu publicznego w Australii.

Firma zaprojektuje i wdroży Centralny System Sterowania Ruchem oraz System Łączności dla pierwszej w pełni zautomatyzowanej linii metra wAustralii, która zostanie uruchomiona na początku 2019 roku. Wgodzinach szczytu, pociągi na tej trasie, będą jeździły zczęstotliwością co 4 minuty. Thales jest kluczowym dostawcą obu systemów dla konsorcjum Northwest Rapid Transit.

Przybliżona wartość kontraktu na budowę pierwszego etapu linii Sydney Metro Northwest wynosi 5,5 miliardów euro. Celem inwestycji jest wybudowanie systemu liczącego w sumie 36 km tras z ośmioma nowymi stacjami oraz modernizacją pięciu już istniejących. Dodatkowo przy węzłach komunikacyjnych zostanie zbudowanych ok. 4 000 miejsc parkingowych. Rząd Nowo Południowej Walii zapowiedział, że metro będzie przebiegało od stacji Sydney Metro Northwest przez Sydney Harbour, aż do podziemnych stacji dzielnic biznesowych (CBD), kończąc w południowo-zachodnim rejonie Bankstown.

Jako światowy lider w dziedzinie transportu Thales wnosi do Australii doświadczenie w projektach zdobytych podczas współpracy znajbardziej rozwiniętymi miastami na świecie: Londynem, Paryżem, Dubajem, czy Hong-Kongiem. Centralny System Sterowania Ruchem zapewni płynne funkcjonowanie ruchu kolejowego oraz pozwoli na kontrolę procesów oraz danych w czasie rzeczywistym dla wielu systemów, przy zagwarantowaniu kompleksowego obrazu całej sieci. Natomiast System Łączności to połączenie danych nt. adresów publicznych, systemów informacji pasażerskiej, wideonadzoru CCTV oraz cyfrowych tablic informacyjnych. Scentralizowany system komunikacji pozwoli na w pełni zintegrowane podejście do kwestii zarządzania informacją.

Thales pomaga operatorom transportu miejskiego zwiększyć przepustowość i oferuje nowe usługi, dzięki którym transport publiczny staje się jeszcze bardziej atrakcyjny. Thales nadzoruje ponad 100 linii metra w 46 miastach na świecie.

?Z satysfakcją dostarczymy technologię, która przyczyni się do szybszych, bezpieczniejszych i bardziej niezawodnych podróży mieszkańców Sydney. Projekt metra w Sydney to szczególna inwestycja, która nada charakter naszemu miastu na wiele lat, stymulując jego rozwój i wzmacniając potencjał gospodarczy? - powiedział Mick Spiers, wiceprezes Thales ds. transportu lądowego w Australii.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Thales
Australia
  • Der Dicke Oberschlesier aus Bromberg – 03.12.2015

    Szkoda ... "firmy" newag z NS i konstal z "miasta" chorzowa to lepsza opcja dla miasta Sydney. Hehehe nawalino w Sydney :) Buhahahahahahahabuhahahaha!

  • kubex – 07.12.2015

    Ale od Konstala to się odczep!

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....